Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Guess presenterar här en klocka som är utrustad med en guldfärgad urtavla. Glaset står bra emot repor då det är gjort av mineralglas. Den kommer med traditionella, analoga visare.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Guess W1156L2 är 1 757 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
En damklocka från Guess som drivs av ett batteri. Ifall batteriet skulle ta slut är det enkelt att byta. De fina visarna matchas snyggt med den guldfärgade urtavlan. Armbandet är gjort av rostfritt stål och är guldfärgat. Klockan är dessutom utrustad med en kronograf, vilket innebär att den har en stoppursfunktion.
Glaset som täcker urtavlan är gjort av mineral, vilket är bland de allra mest förekommande. Glaset har härdats, det betyder att det värmts upp till en mycket hög temperatur vilket gör att glaset kommer stå emot repor väldigt bra och risken för att det spricker minskar betydligt.
För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos Gold Lady Frontier Crystal (W1156L2). I kategorin armbandsur är det här för närvarande en av de allra mest populära produkterna på PriceRunner och just nu kostar Gold Lady Frontier Crystal (W1156L2) 1756.50 kr. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så ligger det under genomsittet, vilket gör Gold Lady Frontier Crystal (W1156L2) till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Guess W1156L2 |
| Märke | Guess |
| Typ | Armbandsur |
Material | |
| Glas | Mineral |
| Boettmaterial | Rostfritt stål |
| Armbandsmaterial | Rostfritt stål |
Mått | |
| Diameter | 40.0 mm |
| Tjocklek | 12.1 mm |
| Armbandsbredd | 20.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-08-10 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Stängning | Viklås |
| Målgrupp | Dam |
| Typ av visare | Analog |
| Färg urtavla | Guld |
| Vattenskydd | 5 ATM (50m) |
| Indextyp | Arabiska, Index (utan siffror) |
| Armbandsfärg | Guld |
| Boettfärg | Guld |
| Funktioner | Kronograf |
| Tidsformat | 12 timmar |
| Drift | Batteri |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .