Ryobi One+ R18ST50-0 Solo
Ryobi One+ R18ST50-0 Solo
Jämför
Placering
2
i
Häftpistoler
Prova flexibla betalningar medKlarna
ANNONS
Från Teknikproffset
Ryobi One+ R18ST50-0 18V häftpistol utan batteri
Compumail
4.5(101 betyg)
KöpgarantiKöpgaranti
Ryobi One+ R18ST50-0 18V Hæfteklammepistol Intet batteri --> I lager, forväntat leveransdatum hos dig 15-05-2026
Lägst pris
Annons
Att låna kostar pengar!
Relaterade produkter
Vi har plockat fram ett urval av produkter som kanske skulle intressera dig.
Recensioner
Om produkten
Specifikationer
Produkt
ModellnamnRyobi One+ R18ST50-0 Solo
MärkeRyobi
TypHäftpistoler
Specifikationer
Magasinkapacitet85 st
Klammerlängd (min)6.0 mm
Klammerlängd (max)14.0 mm
Strömkälla
BatteriteknologiLi-ion
KraftkällaBatteri
Spänning18.0 V