Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Panasonic ger dig ett komplett ljudsystem med högtalare och musikspelare i ett. Produkten har inbyggt stöd för radio av typen FM. För smidig uppspelning kan du koppla upp dig med U
Prova flexibla betalningar med


Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Panasonic SC-HC200 Black är 1 689 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 13 jämförda butiker.
Du kommer aldrig behöva spela upp musik med dåligt ljud på festen igen. Detta stationära ljudsystem livar upp vilken fest som helst, men fungerar lika bra att använda för skön bakgrundsmusik under lugna hemmakvällar.
Ljudsystemet har en tillhörande app som du kan använda för att styra ljudsystemet. Du får 30 olika ljudinställningar med det här systemet.
Du kan prisjämföra den här modellen här på PriceRunner, just nu har den ett lägsta pris på 1689.00 kronor. Den har hög genomsnittlig rating på 4.46/ 5, vilket gör den till ett väldigt prisvärt köp.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Panasonic SC-HC200 Black |
| Märke | Panasonic |
Typ | |
| Midi/Mini/Micro | Mini |
| Typ av system | Allt-i-ett |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Funktioner | |
| Skivspelare | Nej |
| CD-växlare | Nej |
| Bärbar | Nej |
| Funktioner | App-styrning, Fjärrkontroll, Timer, Display, Klocka |
| CD-spelare | Ja |
| Radio | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | USB-A |
| Minneskortsläsare | Nej |
Watt | |
| Total uteffekt RMS | 20.0 W |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (drift) | 14.0 W |
| Energiförbrukning (standby) | 0.2 W |
Filformat | |
| Filformat som stöds | MP3 |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2018-05-18 |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-codec | SBC |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 2.1 |
| Trådlös kommunikation | Bluetooth |
Ljud | |
| Högtalartyp | 1-vägs |
| Skivformat som stöds | DVD, CD-RW, CD, CD-R |
| Radiotyp | FM, RDS |
| Antal förvalsminnen | 30 |
| Manuella ljudinställningar | Diskant, Bas |
Mått | |
| Vikt | 1.9 kg |
| Höjd | 19.7 cm |
| Djup | 10.7 cm |
| Bredd | 40.0 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .