Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Aiwa ger dig ett komplett ljudsystem med högtalare och musikspelare i ett. Du kan spela upp flera olika radiotyper, bland annat FM och DAB+. Till den här enheten kan du koppla in h
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Aiwa BBTC-660DAB är 1 379 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Mobil- och tv-högtalare i all ära, men för dig som har lite högre krav på ljudet bör du definitivt investera i en bra högtalare. Den här modellen är portabel så du kan flytta runt den mellan hemmets rum, men också ta med den till sommarstugan över helgen.
Du kan kontrollera inställningar för volym direkt på spelaren. Eftersom den går på batterier kan du ta den med dig den var som helst, så länge du har färska batterier.
Priset är under genomsnittet för den här kategorin, vilket gör den här modellen till ett riktigt prisvärt köp. Om du jämför priset på den här modellen kan det vara bra att veta att den för tillfället går att köpa från 1379.00 kronor, och det är även en av de mest populära modellerna just nu.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Aiwa BBTC-660DAB |
| Märke | Aiwa |
Typ | |
| Typ av system | Allt-i-ett |
Specifikationer | |
| Färg | Svart, Röd, Grå |
Funktioner | |
| Skivspelare | Nej |
| CD-växlare | Nej |
| Bärbar | Ja |
| Funktioner | Fjärrkontroll, Kassettbandspelare singel, Display, Alarm, Klocka |
| CD-spelare | Ja |
| Radio | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | USB-A, 3.5 mm Jack |
| Utgångar | 3.5 mm Jack |
Watt | |
| Total uteffekt RMS | 4.0 W |
Filformat | |
| Filformat som stöds | MP3 |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-02-15 |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Trådlös kommunikation | Bluetooth |
Ljud | |
| Skivformat som stöds | CD-RW, CD, CD-R |
| Radiotyp | FM, DAB+, RDS |
| Antal förvalsminnen | 60 |
| Manuella ljudinställningar | Diskant, Bas |
Mått | |
| Vikt | 1.52 kg |
| Höjd | 13.8 cm |
| Djup | 23.0 cm |
| Bredd | 29.8 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .