Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Här får du både musikspelare och högtalare i ett. För dig som föredrar radio får du både DAB+ och FM. Tack vare Bluetooth kan du streama musik trådlöst.
Prova flexibla betalningar med


Kungs TV
Panasonic SC-DM502E Svart
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Panasonic SC-DM502 Black är 3 980 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Mobil- och tv-högtalare i all ära, men för dig som har lite högre krav på ljudet bör du definitivt investera i en bra högtalare. Det här stationära ljudsystemet passar i de allra flesta hemmen.
Du kan kontrollera inställningar för basen direkt på spelaren. Du får 50 olika ljudinställningar med det här systemet.
Om du jämför priset på den här modellen kan det vara bra att veta att den för tillfället går att köpa från 3980.00 kronor, och det är även en av de mest populära modellerna just nu. Priset för den här produkten är högre än genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med sina funktioner gör den här modellen till en premiumprodukt.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Panasonic SC-DM502 Black |
| Märke | Panasonic |
Typ | |
| Midi/Mini/Micro | Midi |
| Typ av system | Allt-i-ett |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Funktioner | |
| Skivspelare | Nej |
| CD-växlare | Ja |
| Bärbar | Ja |
| Funktioner | App-styrning, Fjärrkontroll, Timer, Display, Klocka |
| CD-spelare | Ja |
| Radio | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | Optisk S/PDIF, USB-A, 3.5 mm Jack |
| Minneskortsläsare | Nej |
Watt | |
| Total uteffekt RMS | 40.0 W |
Filformat | |
| Filformat som stöds | MP3 |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (drift) | 25.0 W |
| Energiförbrukning (standby) | 0.2 W |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Batteri, Elnät |
| Typ av batteri | AA (LR06) |
Ljud | |
|---|---|
| Högtalartyp | 1-vägs |
| Skivformat som stöds | CD-RW, CD, CD-R |
| Radiotyp | FM, DAB+ |
| Antal förvalsminnen | 50 |
| Manuella ljudinställningar | Diskant, Bas, Volym |
Trådlöst | |
| Bluetooth-codec | SBC |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 4.2 |
| Trådlös kommunikation | Bluetooth |
Mått | |
| Vikt | 3.9 kg |
| Höjd | 12.7 cm |
| Djup | 21.9 cm |
| Bredd | 40.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-09-21 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .