Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Borg Design Hardcase 48cm - Black är 599 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
En smidig väska från Borg Design som passar bra för kortare resor. En lätt väska som väger endast 2,5 kg det går alltså utmärkt att fylla på med lite extra packning. Väskan är gjord av ett hårt material.
Packa rätt för att slippa skrynkliga kläder och en rörig väska. Fullt utrustad interiör och du kan med fördel få en bra uppdelning för packningen genom packband och avdelare.Denna har ett integrerat TSA-lås vilket är ett krav för exempelvis inresa i USA. Skulle tullen behöva öppna väskan så har de en nyckel som passar låset och de behöver inte bryta upp den.
För att förflytta väskan på ett praktiskt och enkelt sätt så kan det vara viktigt att tänka på vilka typer av sätt du kan bära produkten på. Väskan innehar teleskophandtag och sidohandtag så förflyttningen av denna väska är mycket smidig. .
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med Cabin Trolley 49cm. I kategorin resväskor så är det här i dagsläget en topprankad modell på PriceRunner och just nu kostar Cabin Trolley 49cm 599.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här väskan till ett populärt val med ett bra pris.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Borg Design Hardcase 48cm - Black |
| Märke | Borg Design |
| Typ | Kabinväskor |
Material | |
| Material | ABS |
Mått | |
| Höjd | 48.0 cm |
| Bredd | 35.0 cm |
| Djup | 20.0 cm |
| Vikt | 2.4 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-08-27 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Hård eller mjuk | Hård |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Black |
| Volym | 37.0 L |
| Egenskaper | Kombinationslås, Teleskophandtag, Hjul, Sidohandtag, Lämplig som handbagage, Topphandtag |
| Fack & Förvaring | Avdelare, Packband |
| Hjultyp | Enkelhjul |
| Antal hjul | 4 hjul |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .