Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Kabinväskor är perfekta för att ta med som handbagage. Den har en välbalanserad konstruktion med fyra hjul och den har flera praktiska funktioner, bland annat ett teleskophandtag.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Samsonite S'Cure Spinner 55cm - Aqua Blue är 2 299 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
För weekendresor passar denna mindre väska från Samsonite utmärkt. Detta är en mindre modell och det kan vara bra att tänka på då den bara rymmer en packning på 34 liter. Denna väska är gjord av ett hårt yttre material.
Väskan har ett integrerat TSA kombinationslås, som är krav vid inresa i USA om man inte vill få väskan uppbruten av tullmyndigheten vid en kontroll. Packa rätt för att slippa skrynkliga kläder och en rörig väska. Interiören kan med fördel hjälpa till för att få en bra uppdelning på packningen, denna väska är utrustad med packband som håller kläderna på plats.
Med fyra dubbelhjul kan du lätt styra och manövrera väskan. Dock kan det vara värt att tänka på vilket underlag som väskan ska transporteras på, dubbelhjul förflyttas lättast på ett jämt underlag. Förflytta väskan på ett enkelt och smidigt sätt, denna har ett mycket praktiskt sidohandtag samt ett teleskophandtag. Det går att förflytta väskan genom att bära eller rulla den.
Som du förstår så är S'Cure Spinner 55cm en resväska med många praktiska specifikationer. Om du prisjämför den här produkten på PriceRunner så ser du att den för tillfället har ett lägsta pris på 2299.00 kr. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör S'Cure Spinner 55cm till en prisvärd produkt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Samsonite S'Cure Spinner 55cm - Aqua Blue |
| Märke | Samsonite |
| Typ | Kabinväskor |
Material | |
| Material | Polypropylen |
Mått | |
| Höjd | 55.0 cm |
| Bredd | 40.0 cm |
| Djup | 20.0 cm |
| Vikt | 2.9 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2016-09-08 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Hård eller mjuk | Hård |
| Färg | Blå |
| Tillverkarfärg | Aqua Blue |
| Volym | 34.0 L |
| Egenskaper | Kombinationslås, Teleskophandtag, TSA-lås, Hjul, Sidohandtag, Lämplig som handbagage, Integrerad adresslapp, Topphandtag |
| Fack & Förvaring | Avdelare, Packband |
| Hjultyp | Dubbelhjul |
| Antal hjul | 4 hjul |
| Garanti | 10 år |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .