Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Textilmaterial gör väskan lättviktig. Den finns i bland annat i beige. Vikten på 3,2 kg tar inte alltför mycket av din tillåtna bagagevikt.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Db Ramverk Carry-on Black Out är 3 999 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
För weekendresor passar denna mindre väska från Db utmärkt. En medeltung väska som väger 3,2 kg. Tänk på att väskans vikt påverkar hur mycket du får ta med på flyget. Väskan är gjord av ett hårt material.
Packa rätt för att slippa skrynkliga kläder och en rörig väska. Fullt utrustad interiör och du kan med fördel få en bra uppdelning för packningen genom packband och avdelare.Modellen har ett integrerat TSA kombinationslås, som är krav vid inresa i USA om man inte vill få väskan uppbruten av tullmyndigheten vid en kontroll.
Utrustad med teleskophandtag, topphandtag och ett sidohandtag så blir förflyttningen av denna väska mycket smidig oavsett om du behöver rulla eller bära den.
Sammanfattningsvis finns det många bra egenskaper hos Ramverk Carry On 55cm. I kategorin resväskor så är det här i dagsläget en av de allra mest populära produkterna på PriceRunner och just nu kostar Ramverk Carry On 55cm 3199.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här väskan till ett populärt val med ett prima pris.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Db Ramverk Carry-on Black Out |
| Märke | Db |
| Typ | Kabinväskor |
Material | |
| Material | Polyester |
Mått | |
| Höjd | 54.5 cm |
| Bredd | 37.0 cm |
| Djup | 52.1 cm |
| Vikt | 3.2 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-11-11 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Hård eller mjuk | Hård |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Black Out |
| Volym | 34.0 L |
| Egenskaper | Kombinationslås, Teleskophandtag, TSA-lås, Hjul, Sidohandtag, Lämplig som handbagage, Topphandtag |
| Fack & Förvaring | Avdelare, Packband |
| Hjultyp | Dubbelhjul |
| Antal hjul | 4 hjul |
| Garanti | 2 år |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .