Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Väskan rymmer 43 liter. Konstruktionen med två hjul tenderar att vara väldigt hållbar och den väger bara 2,4 kg, så det är en lätt liten väska.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Samsonite Respark Spinner 55cm är 2 399 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
En smidig väska från Samsonite som passar bra för kortare resor. Denna väska rymmer 43 liter och då får du rum med de viktigaste. Denna kabintrolley är gjord av ett mjukt yttre material.
För att förflytta väskan på ett praktiskt och enkelt sätt så kan det vara viktigt att tänka på vilka sätt du kan bära produkten på. Väskan har teleskophandtag, topphandtag och sidohandtag så förflyttningen av väskan blir mycket smidig oavsett om du behöver bära eller rulla den.
Denna har ett inbyggt TSA-lås, bra att ha för resor till exempelvis USA. Med ett integrerat TSA-lås så får nyckeln endast innehas av tullmyndigheter och skulle väskan behöva öppnas så behöver tullmyndigheten inte bryta upp den. Men en fullt utrustad väska blir det enkelt att packa och skapa ordning och reda. Denna resväskas interiör är utrustad med packband och avdelare, perfekt för att få en ordentlig struktur.
Som du förstår så är Respark Spinner 55cm en väska med många praktiska specifikationer. I kategorin resväskor så är det här i dagsläget en av de allra mest populära produkterna på PriceRunner och för tillfället kostar Respark Spinner 55cm 2399.00 kr. Den har ett högt snittbetyg på 4.7 av 5 och alla dess funktioner gör den till en premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Samsonite Respark Spinner 55cm |
| Märke | Samsonite |
| Typ | Kabinväskor |
Material | |
| Material | Polyester |
Mått | |
| Höjd | 55.0 cm |
| Bredd | 40.0 cm |
| Djup | 20.0 cm |
| Vikt | 2.4 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-09-07 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Hård eller mjuk | Mjuk |
| Färg | Svart, Grön, Grå |
| Tillverkarfärg | Ozone Black |
| Volym | 43.0 L |
| Egenskaper | Kombinationslås, Teleskophandtag, TSA-lås, Hjul, Sidohandtag, Integrerad adresslapp, Topphandtag |
| Fack & Förvaring | Laptopfack, Avdelare, Packband |
| Skärmstorlek | 15.6 " |
| Hjultyp | Dubbelhjul |
| Antal hjul | 4 hjul |
| Garanti | 5 år |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .