Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Gasolgrill, Termometer, Hjul, Sidobord, Lock, Stativ, Slutet lock
Lägsta pris på Tepro Toronto Gas är 2 731 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Tepro Toronto Gas |
| Märke | Tepro |
| Typ | Gasolgrillar |
Mått | |
| Höjd | 108.5 cm |
| Bredd | 114.0 cm |
| Djup | 58.0 cm |
| Vikt | 23.5 kg |
| Bredd grillyta | 56.0 cm |
| Djup grillyta | 41.5 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2017-08-05 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Funktioner | Hjul, Lock, Sidobord, Stativ, Termometer |
| Huvudbrännareffekt | 3.0 kW |
| Material stomme | Emalj, Stål |
| Antal huvudbrännare | 3 st |
| Antal sidobrännare | 1 st |
| Lock | Slutet lock |
| Sidobord | Fällbar |
| Sidobrännareffekt | 3.0 kW |
| Total effekt (gas) | 9.0 kW |
| Typ av tändning | Piezotändning |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .