Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Från Philips får du en portabel streaminghögtalare för dig på resande fot. Med Bluetooth för dig som vill ha smidig parkoppling.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Philips TAS4807 är 399 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
Philips TAS4807 är en röststyrd högtalare som gärna svarar på dina frågor och spelar musiken du önskar. Rösten blir en smidig fjärrkontroll. Tack vare att den kan anslutas till bluetooth kan du styra musik och volymkontroll med din smartphone. Ett supersmidigt sätt att få tillgång till mycket musik. Med det laddningsbara batteriet så är det bara en laddning innan musiken kan höras.
En bärbar och smart streaming-högtalare. Bara fråga efter väderlek eller be högtalaren spela upp din favoritmusik. Detta är en streaming högtalare som är enkel att använda. Koppla bara en källa för musik eller podcasts och njut. Philips TAS4807 är kompakt och lättanvänd. Gör det smidigt att lyssna på podcasts och musik var du än är.
Sammanfattningsvis finns det många bra egenskaper hos Philips TAS4807. Det här är en topprankad streaminghögtalare sett till popularitet på PriceRunner för tillfället och Philips TAS4807 kostar 399.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här streaminghögtalaren till ett bra köp. Om denna högtalare har de funktioner du behöver så blir det ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Philips TAS4807 |
| Märke | Philips |
| Typ | Bluetooth-högtalare |
Typ | |
| Bärbar | Ja |
Specifikationer | |
| IP-klass | IP67 |
| Färg | Svart, Vit |
Ljudegenskaper | |
| Frekvensomfång (min) | 80.0 Hz |
| Watt (max peak) | 20.0 W |
| Frekvensomfång (max) | 20000.0 Hz |
| Watt (RMS) | 10.0 W |
Funktioner | |
| Funktioner | Vattentålig, True wireless stereo (TWS) |
| Appstyrning | Nej |
| Smarthögtalare | Ja |
| Anpassade för höjdkanaler | Nej |
| Fysiska knappar | Play & pause, Volym |
| Multirum | Nej |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-05-06 |
Trådlöst | |
|---|---|
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Chromecast för musik | Nej |
| AirPlay 2 | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Spotify Connect | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| AirPlay | Nej |
| Trådlös räckvidd | 20.0 m |
Strömkälla | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Kraftkälla | Batteri |
| Batteritid | 12.0 tim |
Mått | |
| Vikt | 0.492 kg |
| Djup | 7.2 cm |
| Bredd | 17.0 cm |
| Höjd | 7.0 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .