Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna bildskärm från Philips har en generös skärmstorlek på 34 tum och 100 hz uppdateringsfrekvens, vilket är riktigt bra och passar dig som gamear. För att enkelt kunna montera de
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Philips 345B1C är 3 699 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 14 jämförda butiker.
Den här modellen från Philips erbjuder ett bildförhållande på 21:9 (UltraWide) och panel av typen VA för bästa bildkvalitet. Responstiden ligger på 5 ms och den har en uppdateringsfrekvens på 100 Hz. Med VESA-fästet så blir det smidigt att montera din skärm.
För dig som vill ha en gigantisk skärm så kanske den här modellen från Philips gör dig nöjd med 34 tum. Modellen har bildförhållandet 21:9 (UltraWide). Panelen i skärmen är av typen VA och ger dig bästa bildkvalitet.
Är du ute efter en skärm att spela med så är egenskaperna uppdateringsfrekvens och responstid väldigt viktiga. Philips 345B1c har en responstid på 5 ms. Modellens uppdateringsfrekvens ligger på 100 Hz, vilket gör den skärmen till ett bra alternativ för spel med höga krav.
Som du förstår så är Philips 345B1c en modell med många praktiska egenskaper. I kategorin bildskärmar är det här för närvarande en av de allra mest populära modellerna på PriceRunner och just nu är det lägsta priset 3699.00 kr. Den har ett högt snittbetyg på 4,60 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett populärt val med ett attraktivt pris.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Philips 345B1C |
| Märke | Philips |
Specifikationer | |
| Paneltyp | VA |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 3000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Standard |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Ja |
| Bild-i-Bild (PIP) | Ja |
| Skärmstorlek | 34.0 " |
| Energiklass | F |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 5 ms |
| Justerbar höjd | Ja |
| Pixelstorlek | 0.232 mm |
| Responstid (exakt värde) | 5.0 ms |
| Upplösning | 3440x1440 (UltraWide) |
| Uppdateringsfrekvens | 100 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 300.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Nej |
| Bildförhållande | 21:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Ja |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Skärmkrökning | 1500R |
| Böjd skärm | Ja |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Anslutningar | |
|---|---|
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Ja |
| Antal USB (totalt) | 4 st |
| Antal DisplayPort | 1 st |
| Ethernet | Nej |
| DisplayPort-typ | Standard |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | Nej |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Nej |
| USB-typ | USB-A |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 2 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Ja |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.3 W |
| Strömförbrukning (1000h) | 31.4 kW/h |
| Strömförbrukning (i drift) | 45 W |
Mått | |
| Djup utan stativ | 11.0 cm |
| Vikt med stativ | 11.3 kg |
| Bredd | 80.7 cm |
| Djup med stativ | 25.0 cm |
| Höjd utan stativ | 36.7 cm |
| Höjd med stativ | 60.1 cm |
| Vikt utan stativ | 7.6 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2019-11-28 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .