Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna skärm har en skärmstorlek på 27 tum och en helt okej uppdateringsfrekvens på 75 hz. Vill du skruva upp den på väggen så kan du använda VESA-fäste.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Philips 271V8L är 1 999 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Den här skärmen har ett bildförhållande på 16:9 (Wide) och en VA-panel för grym färgåtergivning. Med ett VESA-fäste blir det inga problem med monteringen av skärmen. Responstiden för den här modellen är 4 ms och den har 75 Hz uppdateringsfrekvens.
Skärmstorleken för den här skärmen ligger på 27" och tillgodoser dina behov. Panelen i skärmen är av typen VA. En VA-panel passar dig som gör mycket foto- och bildredigering. Modellen har bildförhållandet 16:9 (Wide).
En skärms responstid och uppdateringsfrekvens är vanliga specifikationer att titta på när man jämför skärmar. Philips 271V8L har en responstid på 4 ms. Modellens uppdateringsfrekvens ligger på 75 Hz och är högre än standardfrekvensen som ligger på 60 Hz.
Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med Philips 271V8L. Det här är en av de allra mest populära bildskärmarna på PriceRunner för tillfället och den har i dagsläget ett lägsta pris på 1578.63 kr. Den har ett bra snittbetyg på 4,70 av 5 och egenskaperna gör den till ett populärt val tack vare det lägre priset.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Philips 271V8L |
| Märke | Philips |
Specifikationer | |
| Paneltyp | VA |
| Ytbehandling | Matt |
| Kontrast | 3000 2 |
| Horisontell betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Kamera (inbyggd) | Nej |
| Typ | Gaming |
| Färg | Svart |
| Högtalare | Nej |
| Adaptiv synkronisering | Nej |
| Bild-i-Bild (PIP) | Nej |
| Skärmstorlek | 27.0 " |
| Energiklass | E |
| Vertikal betraktningsvinkel | 178.0 ° |
| Responstid | 4 ms |
| Justerbar höjd | Nej |
| Pixelstorlek | 0.3114 mm |
| Responstid (exakt värde) | 4.0 ms |
| Upplösning | 1920x1080 (Full HD) |
| Uppdateringsfrekvens | 75 Hz |
| Ljusstyrka (nits) | 250.0 cd/m2 |
| Färgdjup | 8 bit |
Bild | |
| HDR | Nej |
| Bildförhållande | 16:9 |
Funktioner | |
| Tiltbar | Ja |
| Vridbar | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
Design | |
| Pivot 90° | Nej |
| Böjd skärm | Nej |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-01-07 |
Anslutningar | |
|---|---|
| Hörlursutgång | Ja |
| USB | Nej |
| Ethernet | Nej |
| DVI antal | Nej |
| VGA antal | 1 |
| Thunderbolt | Nej |
| VGA | Ja |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 1 |
| DVI | Nej |
| DisplayPort | Nej |
| 3,5mm In (AUX) | Nej |
| Minneskortsläsare | Nej |
Hållbarhetsinformation | |
| EPEAT-klassificering | Nej |
| TCO-märkning | Nej |
Strömförsörjning | |
| Strömförbrukning (standby) | 0.3 W |
| Strömförbrukning (1000h) | 21.6 kW/h |
| Strömförbrukning (i drift) | 23 W |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 100x100 mm |
Mått | |
| Djup utan stativ | 4.5 cm |
| Vikt med stativ | 3.9 kg |
| Bredd | 61.3 cm |
| Djup med stativ | 23.1 cm |
| Höjd utan stativ | 36.3 cm |
| Höjd med stativ | 45.6 cm |
| Vikt utan stativ | 3.5 kg |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .