Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Prova flexibla betalningar med
Alla priser visas exklusive frakt. Just nu finns det inga aktuella butiker som säljer Strong SRT 8215, datan som visas är historiska priser.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Strong SRT 8215 |
| Märke | Strong |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
| Operatörsgodkänd | Ingen operatör (Olåst) |
| IPTV | Nej |
Bild | |
| HDTV | Ja |
Funktioner | |
| Egenskaper | Programmerbar, Automatisk kanalsökning, Barnlås, Inspelning via USB, Elektronisk programguide (EPG) |
| Dubbla mottagare | Nej |
| HDCP | Nej |
| RF-modulator | Nej |
| Inspelningsbar | PVR |
Tuner | |
| Digital TV-mottagare | DVB-T2 |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Ljud | |
| Surroundljudformat | Dolby Digital Plus |
Anslutningar | |
|---|---|
| Ethernet in | 1 |
| HDMI | Ja |
| HDMI-portar | 1 |
| SCART ut | 1 |
| USB in | 1 |
Filformat | |
| Videoformat som stöds | 1080i, 1080p (Full HD), 720p, 576p, 576i |
| Filformat som stöds | AC3+, PCM, H.264, MPEG-4, MPEG, HEVC, MPEG-2, H.265 |
Mått | |
| Höjd | 4.0 cm |
| Djup | 10.0 cm |
| Bredd | 16.8 cm |
| Vikt | 0.25 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-12-13 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .