Sony K-65XR55B
Sony K-65XR55B
Jämför
65" LCD, 3840x2160 (4K Ultra HD), Smart TV
Placering
354
i
TV
ANNONS
Från HiFi Klubben Sverige
Sony Bravia 5 Mini-LED TV 55 tums
HiFi Klubben Sverige
4.6(140 betyg)
KöpgarantiKöpgaranti
Lägst pris
Annons
Att låna kostar pengar!
Relaterade produkter
Vi har plockat fram ett urval av produkter som kanske skulle intressera dig.
Om produkten
Jämför:
Specifikationer
Produkt
ModellnamnSony K-65XR55B
MärkeSony
Specifikationer
65.0 "
Lanseringsår2025
OperativsystemAndroid TV
Energiklass HDRF
FärgSvart
D
Uppdateringsfrekvens120 Hz
Bild
Ja
Ja
Nej
Nej
BildförbättringsteknikJa
Bildfiler som stödsJPEG/JPG
HDRJa
3DNej
LCD
HDR-typHLG, HDR10, Dolby Vision
Funktioner
ARC, eARC
FunktionerInspelningsfunktion via USB (PVR)
Skärm
3840x2160 (4K Ultra HD)
Design
SkärmformPlatt
Elkonsumtion
Energiförbrukning (standby)0.5 W
2.0 W
Kompatibilitet
VESA-mått300x300 mm
Anslutningar
Antal USB-A2 st
AnslutningarRJ45 (LAN), USB-A, HDMI
HDMI-version2.1
2.3
Antal HDMI4 st
Tuner
TV-mottagareDigital
CI+
DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, DVB-S, DVB-T
Trådlöst
BluetoothJa
Trådlöst & StreamingChromecast, AirPlay
Apple HomeKit
Wi-FiJa
Wi-Fi standardWi-Fi 6E (802.11ax)
Ljud
Högtalareffekt (total)40 W