Sony FW-85BZ40L
Sony FW-85BZ40L
Jämför
85" LCD, 3840x2160 (4K Ultra HD), Smart TV
Placering
475
i
TV
Prova flexibla betalningar medKlarna
ANNONS
Från Compumail
Sony Bravia Professional Displays FW-85BZ40L 85" Digital skiltning 3840 x 2160 --> I externt lager, forväntat leveransdatum hos dig 19-05-2026
MJ Multimedia
Sony Bravia Professional Displays FW-85BZ40L - 85" Diagonal klass BZ40L Series LED-bakgrundsbelyst LCD-skärm - digital skyltning - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED
Compumail
4.5(101 betyg)
KöpgarantiKöpgaranti
Annons
Att låna kostar pengar!
Relaterade produkter
Vi har plockat fram ett urval av produkter som kanske skulle intressera dig.
Om produkten
Jämför:
Specifikationer
Produkt
ModellnamnSony FW-85BZ40L
MärkeSony
Specifikationer
85.0 "
OperativsystemAndroid TV
Energiklass HDRG
FärgSvart
F
Ljusstyrka (nits)650.0 cd/m2
Uppdateringsfrekvens60 Hz
Bild
Nej
Ja
Bildförhållande16:9
Nej
BildförbättringsteknikJa
Bildfiler som stödsJPEG/JPG
HDRJa
3DNej
LCD
HDR-typHLG, HDR10, Dolby Vision
Funktioner
RöststyrningNej
FunktionerFör offentliga miljöer
Ja
Skärm
3840x2160 (4K Ultra HD)
Anslutningar
Antal USB-A2 st
Antal Komposit1 st
Anslutningar3.5 mm Jack, RJ45 (LAN), USB-A, HDMI, Komposit
2.3
Antal HDMI4 st
Design
SkärmformPlatt
Ljud
SurroundljudformatLPCM
Högtalareffekt (total)20 W
HögtalartypStereo
LjudfilformatMP3, AAC, FLAC, WMA, MP4, MPEG-2, WAV
Elkonsumtion
Energiförbrukning (standby)0.5 W
373.0 W
Trådlöst
Trådlöst & StreamingMiracast, Chromecast, AirPlay
Wi-FiJa
Kompatibilitet
VESA-mått400x400 mm