Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Alla priser visas exklusive frakt. Just nu finns det inga aktuella butiker som säljer LG OLED65G36LA, datan som visas är historiska priser.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | LG OLED65G36LA |
| Märke | LG |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 65.0 " |
| Lanseringsår | 2023 |
| Operativsystem | webOS |
| Energiklass HDR | G |
| Färg | Silver |
| Energiklass | F |
| Uppdateringsfrekvens | 100 Hz |
Bild | |
| Bildfrekvens | 120p |
| ALLM | Ja |
| HFR | Ja |
| WCG | Ja |
| Bildförbättringsteknik | Ja |
| HDR | Ja |
| Skärmteknik | OLED evo |
| HDR-typ | HLG, HDR10, Dolby Vision |
| VRR | Ja |
Funktioner | |
| Röststyrning | Ja |
| ARC | eARC |
| Funktioner | Rörelsestyrning |
| Röstassistent | LG ThinQ |
| Smart TV | Ja |
Skärm | |
| Skärmupplösning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skärmform | Platt |
Tuner | |
| CI/CA | CI/CA |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Energiförbrukning (drift) | 96.9 W |
Anslutningar | |
|---|---|
| Antal USB-A | 3 st |
| USB version | USB 2.0 |
| Anslutningar | RJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI |
| HDMI-version | 2.1 |
| CEC | Ja |
| Antal HDMI | 4 st |
Ljud | |
| Surroundljudformat | Dolby Atmos, Dolby AC-4, Dolby Digital |
| Högtalareffekt (total) | 60 W |
| Högtalartyp | Flerkanal |
| Ljudfilformat | MP3, AAC, WMA, WAV (PCM) |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Trådlöst & Streaming | AirPlay 2, WiSA |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 300x300 mm |
Mått | |
| Höjd (med stativ) | 87.8 cm |
| Vikt (utan stativ) | 23.9 kg |
| Höjd (utan stativ) | 82.6 cm |
| Djup (med stativ) | 24.5 cm |
| Bredd | 144.1 cm |
| Vikt (med stativ) | 28.1 kg |
| Djup (utan stativ) | 2.43 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-04-19 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .