Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på LG OLED83C34LA är 27 990 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
En TV är numera en ganska central del i vår vardagsunderhållning. Det finns ett enormt utbud av modeller och storlekar, så du bör kunna hitta en som passar just dina behov. Detta kan dock också innebära att det blir svårare att välja, så läs på lite om funktioner och olika typer av paneler för att veta exakt vad du behöver.
Släng upp fötterna på bordet och njut till fullo av dina favoritappar som Viaplay, Netflix, SVT Play eller Spotify som du hittar enkelt via det användarvänliga operativsystemet webOS.
Du kan använda en optisk sladd för att få ljud till ett hemmabiosystem eller en soundbar, beroende på vad dina behov är.
Som du märker så finns det många bra saker att säga om LG OLED83C3. Det här är en av de allra mest populära modellerna på PriceRunner just nu och har för närvarande ett lägsta pris på 27990.00 kr. Om man jämför modellens pris med resten av kategorin så är den dyrare än de flesta andra modeller, men med tanke på egenskaperna får du en premiumprodukt.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | LG OLED83C34LA |
| Märke | LG |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 83.0 " |
| Lanseringsår | 2023 |
| Operativsystem | webOS |
| Energiklass HDR | G |
| Färg | Grå |
| Energiklass | F |
| Uppdateringsfrekvens | 100 Hz |
Bild | |
| Bildfrekvens | 120p |
| ALLM | Ja |
| Bildförhållande | 16:9 |
| HFR | Ja |
| WCG | Ja |
| Bildförbättringsteknik | Ja |
| HDR | Ja |
| Skärmteknik | OLED evo |
| HDR-typ | HLG, HDR10, Dolby Vision |
| VRR | Ja |
Funktioner | |
| Röststyrning | Ja |
| ARC | eARC |
| Funktioner | Rörelsestyrning |
| Röstassistent | Amazon Alexa, LG ThinQ |
| Smart TV | Ja |
Skärm | |
| Skärmupplösning | 3840x2160 (4K Ultra HD) |
Design | |
| Skärmform | Platt |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning (standby) | 0.5 W |
| Energiförbrukning (drift) | 150.0 W |
Tuner | |
| CI/CA | CI/CA |
Anslutningar | |
|---|---|
| Antal USB-A | 3 st |
| USB version | USB 2.0 |
| Anslutningar | RJ45 (LAN), USB-A, Optisk S/PDIF, HDMI |
| HDMI-version | 2.1 |
| CEC | Ja |
| Antal HDMI | 4 st |
Trådlöst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth | Ja |
| Trådlöst & Streaming | AirPlay 2 |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
Ljud | |
| Surroundljudformat | Dolby AC-4, Dolby Digital |
| Högtalareffekt (total) | 40 W |
| Högtalartyp | Stereo |
| Ljudfilformat | MP3, AAC, WMA, WAV (PCM) |
Kompatibilitet | |
| VESA-fäste | Ja |
| VESA-mått | 400x400 mm |
Mått | |
| Höjd (med stativ) | 109.2 cm |
| Vikt (utan stativ) | 32.3 kg |
| Höjd (utan stativ) | 106.2 cm |
| Djup (med stativ) | 27.9 cm |
| Bredd | 185.1 cm |
| Vikt (med stativ) | 41.6 kg |
| Djup (utan stativ) | 5.53 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-04-06 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .