Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

BGL6SIL2 är klassisk golvdammsugare från Bosch. Dammsugarens motor har en bra effekt på 700 watt.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Bosch BGL6SIL2 är 2 479 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Bosch BGL6SIL2 är det perfekta hjälpmedlet för att hålla ditt hem rent och fint. Dammsugaren används med klassiska dammsugarpåsar som du enkelt byter vid behov.
Den traditionella golvdammsugaren är nästintill ett måste i varje hem. Kapaciteten hos den här typen av modell är ofta bättre än hos andra modeller. Motorn har en bra effekt på 700 watt, tillräckligt för att kunna göra ordentligt rent.
Dammsugaren använder sig av vanliga dammsugarpåsar så se till att du har några extra hemma. Sladden är 9.3 meter lång, vilket gör att du får ganska bra räckvidd utan att behöva byta uttag.
Det här är en av de mest populära dammsugarna på PriceRunner för tillfället och den går för tillfället att hitta från 2479.00 kr. Den har ett grymt snittbetyg på 4.30 av 5 vilket gör den till ett riktigt prisvärt köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Bosch BGL6SIL2 |
| Märke | Bosch |
| Typ | Golvdammsugare |
Specifikationer | |
| Filter | HEPA filter, Tvättbart HEPA-filter |
| Egenskaper | Teleskoprör |
| Dammbehållare | Påse |
| HEPA-Klassificering | HEPA 13 (H13) |
| Färg | Vit |
| Ljudnivå | 66 dB |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-08-14 |
Prestanda | |
|---|---|
| Sugeffekt | 700 W |
| Aktionsradie | 12.0 m |
| Motoreffekt | 700 W |
Mått | |
| Djup | 450.0 mm |
| Höjd | 265.0 mm |
| Bredd | 300.0 mm |
| Vikt | 6.0 kg |
| Sladdlängd | 9.3 m |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .