Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här dammsugaren är ett bra val om du ska grovstäda garaget eller dammsuga bilen. Du slipper tänka på att köpa dammsugarpåsar eftersom dammet samlas direkt i en behållare som du
Prova flexibla betalningar med
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Kärcher WD 1 Compact Battery är 1 160 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 11 jämförda butiker.
Kärcher Kärcher WD 1 Compact Battery är det perfekta verktyget för att städa bort byggdamm och grövre smuts. Med denna dammsugare behöver du inte köpa några engångspåsar utan allt damm samlas i en behållare. Du sparar alltså både på miljön och din plånbok!
En lägre motoreffekt på 230 watt gör att denna dammsugare är mer energisnål än modeller med högre effekt, men städresultatet kanske inte blir detsamma. En grovdammsugare är perfekt för byggarbetsplatsen eller för grovstädning i garaget. Den är inte lika känslig som en vanlig dammsugare utan passar perfekt för ställen med grövre smuts och skräp.
Till den här dammsugaren behövs inga dammsugarpåsar utan du tömmer smidigt och enkelt behållaren när den är full.
Det här är en av de mest populära dammsugarna på PriceRunner just nu och den har i dagsläget ett lägsta pris på 1160.00 kr. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör den här dammsugaren till ett riktigt fynd.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Kärcher WD 1 Compact Battery |
| Märke | Kärcher |
| Typ | Grovdammsugare |
Specifikationer | |
| Våt- & Torrdammsugare | Ja |
| Egenskaper | Batteridriven, Uppladdningsbar, Teleskoprör, Kan suga upp vätska |
| Dammbehållare | Påslös |
| Färg | Blå, Gul |
Prestanda | |
| Motoreffekt | 230 W |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2019-07-04 |
Strömkälla | |
|---|---|
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Kraftkälla | Uppladdningsbart batteri |
| Laddningstid | 300 min |
| Laddningsbart batteri | Ja |
Mått | |
| Djup | 386.0 mm |
| Bredd | 279.0 mm |
| Vikt | 3.1 kg |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .