Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna dammsugare är ett bra val om du ska grovstäda garaget eller dammsuga bilen. Du slipper tänka på att köpa dammsugarpåsar eftersom dammet samlas direkt i en behållare som du en
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Dreame H12 Dual Svart är 3 107 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 7 jämförda butiker.
Den här modellen är ett bra val för dig som städa bort byggdamm och grövre smuts. Istället för att du behöver slösa på engångspåsar samlar den upp dammet direkt i en behållare. Det är både mer miljövänligt och ekonomiskt!
Denna dammsugare har en något svagare motor än många andra modeller på marknaden idag, men det gör den också mer energisnål. För städning av verkstaden, garaget eller andra ställen med grövre smuts är det bäst att använda en grovdammsugare som är specifikt utformad för att kunna hantera det.
Dammet och smutsen samlas i en behållare istället för i en klassisk dammsugarepåse. Det gör att du slipper köpa engångspåsar och istället kan du bara tömma behållaren vid behov.
Utbudet av dammsugare är stort så läs på ordentligt för att se vilken modell som matchar dina behov bäst. I kategorin dammsugare är det här för närvarande en av de mest populära modellerna på PriceRunner och för tillfället är det lägsta priset 3107.00 kr. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med sina funktioner gör den här dammsugaren till en riktigt högkvalitativ modell.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Dreame H12 Dual Svart |
| Märke | Dreame |
| Typ | Skaftdammsugare |
Specifikationer | |
| Påsvolym | 0.9 L |
| Våt- & Torrdammsugare | Ja |
| Egenskaper | Batteridriven, Uppladdningsbar, Teleskoprör, Löstagbar handenhet, Kan suga upp vätska, Anpassad för husdjur |
| Dammbehållare | Påslös |
| Färg | Svart |
Prestanda | |
| Uppsugningskraft (kPA) | 16.0 kPa |
| Motoreffekt | 300 W |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-07-27 |
Strömkälla | |
|---|---|
| Kraftkälla | Uppladdningsbart batteri |
| Batteritid | 35 min |
| Laddningstid | 270 min |
| Laddningsbart batteri | Ja |
Mått | |
| Djup | 312.0 mm |
| Höjd | 1143.0 mm |
| Bredd | 307.0 mm |
| Vikt | 5.1 kg |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .