Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här dammsugaren är ett bra val om du ska grovstäda garaget eller dammsuga bilen. Du slipper tänka på att köpa dammsugarpåsar eftersom dammet samlas direkt i en behållare som du
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Mirka AFC EU 230V är 9 299 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
Går du i tankarna för att köpa en grovdammsugare? Då kan den här modellen från Mirka vara ett bra val. Med denna dammsugare behöver du inte köpa några engångspåsar utan allt damm samlas i en behållare. Det är både mer miljövänligt och ekonomiskt!
För städning av verkstaden, garaget eller andra ställen med grövre smuts är det bäst att använda en grovdammsugare som är specifikt utformad för att kunna hantera det. Motorn har högre effekt än många andra modeller, 1200 watt.
Ljudnivån på den här produkten ligger på 60 dB, vilket är normalt för en dammsugare. Du kommer inte behöva tömma behållaren i första taget, då den har en väldigt generös volym på hela 30 liter.
Du kan prisjämföra den här dammsugaren här på PriceRunner och för närvarande är det lägsta priset 9299.00 kr. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med sina funktioner gör den här dammsugaren till en riktigt högkvalitativ modell.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Mirka AFC EU 230V |
| Märke | Mirka |
| Typ | Grovdammsugare |
Prestanda | |
| Motoreffekt | 1200 W |
Mått | |
| Djup | 565.0 mm |
| Höjd | 565.0 mm |
| Bredd | 385.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-11-01 |
Specifikationer | |
|---|---|
| Påsvolym | 30.0 L |
| Filter | Tvättbart filter |
| Våt- & Torrdammsugare | Ja |
| Egenskaper | Askdammsugare, Kan suga upp vätska, Anpassad för husdjur |
| Dammbehållare | Vattentank |
| Färg | Gul |
| Ljudnivå | 60 dB |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .