Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Få ett dammfritt hem med denna centraldammsugare från Allaway! Motorn på 1300 watt hjälper dig att göra ordentligt rent hemma.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Allaway AX30 är 5 725 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Om du är ute efter en dammsugare kan den här modellen vara rätt val för dig. Med denna dammsugare behöver du inte köpa några engångspåsar utan allt damm samlas i en behållare. Du sparar alltså både på miljön och din plånbok!
Med en centralenhet i huset behöver du inte släpa runt på en dammsugare i huset. Städningen blir helt enkelt mycket smidigare. Motorn har högre effekt än många andra modeller, 1300 watt.
. Du kommer inte behöva tömma behållaren i första taget, då den har en generös volym på hela 14 liter.
Inget hem är komplett utan en dammsugare och den här modellen kan vara perfekt för dig! Det här är en av de mest populära dammsugarna på PriceRunner just nu och den går för tillfället att hitta från 5725.00 kr. Priset är över genomsnittet för kategorin, vilket i kombination med sina funktioner gör den här dammsugaren till en riktigt högkvalitativ modell.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Allaway AX30 |
| Märke | Allaway |
| Typ | Centraldammsugare |
Specifikationer | |
| Volym dammbehållare | 14.0 L |
| Egenskaper | Indikering påsbyte |
| Dammbehållare | Påslös |
| Färg | Vit |
| Ljudnivå | 64 dB |
Prestanda | |
|---|---|
| Motoreffekt | 1300 W |
Mått | |
| Djup | 375.0 mm |
| Höjd | 575.0 mm |
| Bredd | 375.0 mm |
| Vikt | 7.0 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-02-23 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .