Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Roborock RRS8PBK hjälper dig att hålla rent hemma! Utrustad med ett HEPA-filter städar städroboten bort små partiklar som orsakar allergier.
Prova flexibla betalningar med
Basaar.eu
Roborock S8+ 0,35 l Svart
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Roborock S8+ S8P52-00 Svart är 5 133 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 10 jämförda butiker.
Med en robotdammsugare i ditt hem blir det mycket enklare att städa. Starta Roborock RRS8PBK med ett knapptryck, och luta dig tillbaka. RRS8PBK har en batteritid på 180 minuter och därefter laddas den automatiskt i sin dockningsstation.
RRS8PBK är en dammsugare som kan åka över en normalhög tröskel, så du behöver inte fundera på att behöva flytta den mellan olika rum. Den kan städa mattor men fungerar bäst på korthåriga mattor. Om du en långhårig matta kan du behöva komplettera med en manuell dammsugare för att göra mattan ordentligt ren.
Roborock RRS8PBK kan inte bara hjälpa dig med automatisk dammsugning utan kommer även med en golvmopp som våttorkar ditt golv. Med en höjd på 305 millimeter är den inte anpassad för att kunna ta sig in under soffor och sängar.
För dig som hellre ägnar din tid åt annat än att dammsuga, är en robotdammsugare ett riktigt bra val. Olika robotdammsugare passar bäst för olika behov, så se till att du vet vilka behov du har innan du väljer en modell Lägsta priset på Roborock RRS8PBK är just nu 5133.00 kr!
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Roborock S8+ S8P52-00 Svart |
| Märke | Roborock |
Specifikationer | |
| Färg | Vit, Svart |
| Egenskaper | Timer, Automatisk tömning, Moppfunktion, Mattrengöring, HEPA filter, Påslös |
| Vattentank | 0.3 L |
| Arbetsyta | 300.0 m² |
| Volym dammbehållare | 0.35 L |
| Ljudnivå | 69 dB |
Prestanda | |
| Motoreffekt | 69 W |
| Uppsugningskraft (kPA) | 6.0 kPa |
Funktioner | |
| Appstyrning | Ja |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-05-16 |
Strömkälla | |
|---|---|
| Laddningstid | 360 min |
| Batterikapacitet | 5200 mAh |
| Batteritid | 180 min |
| Självdockning | Ja |
| Laddstation medföljer | Ja |
| Batteriteknologi | Li-ion |
Mått | |
| Höjd | 305.0 mm |
| Vikt | 9.2 kg |
| Bredd | 440.0 mm |
| Djup | 448.0 mm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .