Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Smeg FAB32RCR3 är 21 990 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Kylfrys är en sak som vi tror att de flesta har svårt att leva utan. Dock finns det så enormt många olika modeller, märken och varianter numera att det kan upplevas som nästan omöjligt att välja rätt modell. Kanske kan den här vara rätt för dig?
Smeg Smeg FAB32RCR3 Beige ger ifrån sig ett ljud som har uppmätts till 37 dB. För var tioende decibel som höjs blir ljudet tio gånger starkare. För referens så brukar en normal samtalston ligga på ungefär 60 dB och en dammsugare runt 80 dB.
Modellen är utrustad med snabbfrysningsfunktion. När maten fryses ner snabbare behåller den all näring bättre. Det kan vara mycket användbart för den som brukar storhandla och vill frysa in mycket på samma gång. Frysen blir då väldigt kall under en period och när allt är infryst återgår den till normal temperatur.
I kylskåpet hittar du fem hyllor och lådor att förvara dina varor i. Några av hyllorna är gjorda i glas så att alla hyllplan blir upplysta och lätta att se. Blir det spill och kladd är det väldigt lätt att plocka ner hyllan och torka av. Ovan nämnda egenskaper är bara några av fördelarna med Smeg Smeg FAB32RCR3 Beige. Just nu är det lägsta priset på den här produkten på PriceRunner 21990.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Den har ett högt snittbetyg på 4.2 av 5 och alla dess attraktiva egenskaper gör den till en premiumprodukt.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Smeg FAB32RCR3 |
| Märke | Smeg |
Specifikationer | |
| Fryskapacitet pr. dygn | 5.0 kg |
| Egenskaper | Snabbkylning, LED-belysning, Snabbfrysning, Öppen dörrvarning, Display, NoFrost, Touch Display, Temperaturvarning, Multi Air Flow, Belysning kyl, Utdragbart/vikbart hyllplan, Glashyllor, Dynamiskt kylningssystem (fläkt), Nollgradig låda |
| Nettovolym (Kyl) | 234.0 L |
| Energiklass | D |
| Placering | Fristående |
| Ljudnivå | 37 dB |
| Nettovolym (Frys) | 97.0 L |
| Is- & Vattendispenser | Utan |
| Klimatklass | SN, T |
| Energiförbrukning (kWh/år) | 178.0 |
| Färg | Beige |
Strömförsörjning | |
| Anslutningseffekt | 127 W |
Strömkälla | |
| Spänning | 230.0 V |
Design | |
|---|---|
| Dörröppning | Höger |
| Utförande | Kyl över frys |
| Hyllor/lådor (kyl) | 5 st |
| Hyllor/lådor (frys) | 3 st |
| Hyllor (kylskåpsdörr) | 3 st |
Teknisk specifikation | |
| Frysens stjärnklass | 4 |
| Säkerhet vid strömavbrott | 40.0 tim |
| Antal kompressorer | 1 |
Mått | |
| Bredd | 60.1 cm |
| Djup | 78.8 cm |
| Höjd | 196.8 cm |
| Vikt | 86.8 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2018-11-30 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .