Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här modellen susar runt på vägarna i 30 km/h. Den har en laddningstid på 120 minuter gör att du är snabbt tillbaka på banan.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Amewi Racing Catamaran Adventure RTR 26070 är 844 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
Att köra med radiostyrda fordon har varit ett trivsamt nöje för barn (och vuxna kanske?) i många år. Finns det något roligare än att ta fram sin radiostyrd båt när våren kommer och köra en sväng?
Motorn är elektrisk och drivs av batterier. Se till så att batterierna är laddade och fulla med energi! Du laddar den effektivt med USB. Om du tycker att det är kul att bygga ihop fordonet innan du ska köra det så kanske det här inte är något för dig, då den är färdigmonterad. Amewi Racing Catamaran Adventure RTR 26070 har en körtid på 12 minuter. En normallång körtid i jämförelse med sina konkurrenter. För dig som provar sin första radiostyrda leksak kanske detta bara är bra.
Idag är lägsta pris på Amewi Racing Catamaran Adventure RTR 26070 844.00 kr. Se till att jämföra olika modeller och återförsäljare för att hitta det bästa alternativet för dig.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Amewi Racing Catamaran Adventure RTR 26070 |
| Märke | Amewi |
| Typ | Radiostyrda båtar |
Specifikationer | |
| Egenskaper | Vattentålig, USB |
| Hastighet (max) | 30.0 km/h |
| Montering | Färdigmonterad |
Mått | |
| Vikt | 690.0 g |
| Bredd | 150.0 mm |
| Höjd | 120.0 mm |
| Längd | 450.0 mm |
Strömkälla | |
|---|---|
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Körtid | 12.0 min |
| Batterikapacitet | 1800 mAh |
| Laddningstid | 120 min |
| Laddningstyp | USB |
| Spänning | 7.4 V |
| Motortyp | Elektrisk |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-07-22 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .