Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Fendt 1050 Vario 1:16, från tillverkaren Jamara har en elektrisk motor på 1V som tar den framåt. Upplev hur kul det är med radiostyrt!
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Jamara Fendt 1050 Vario RTR 405035 är 677 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Den här modellen från Jamara är en av de populäraste hos oss just nu. Med en körtid på 60 minuter får du många stunder av glädje på bara en laddning. Med tvåhjulsdrift passar körning på lite jämnare terräng som asfalt eller grus bättre än i mer kuperad terräng.
*60 minuters körtid *Two-Wheel Drive (2WD) *Eldriven *Tvåhjulsdrift (2WD) *Off-Road,On-Road
Motorn är elektrisk och drivs av ett uppladdningsbart NiMH-batteri. Fendt 1050 Vario 1:16 har en lång körtid på 60 minuter. Tack vare den långa körtiden kommer du få många roliga ögonblick utan paus. För dig som vill köra längre stunder i ett sträck är det här viktigt och perfekt.
Idag är lägsta pris på Fendt 1050 Vario 1:16 677.08 kr. För det priset får du en perfekt produkt att lära dig navigera med!
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Jamara Fendt 1050 Vario RTR 405035 |
| Märke | Jamara |
| Typ | Radiostyrda arbetsfordon |
Specifikationer | |
| Egenskaper | LED-ljus, Radiosändare |
| Radiostyrda arbetsfordon | Traktorer |
| Drivning | Tvåhjulsdrift (2WD) |
| Hastighet (max) | 1.0 km/h |
| Montering | Färdigmonterad |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2018-02-16 |
Strömkälla | |
|---|---|
| Batteriteknologi | NiMH |
| Körtid | 30.0 min |
| Motortyp | Elektrisk |
Mått | |
| Skala | 1:16 |
| Vikt | 1070.0 g |
| Bredd | 1800.0 mm |
| Höjd | 2100.0 mm |
| Längd | 3870.0 mm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .