Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Porsche GT3 RS av Jamara har en körtid på hela 60 minuter. Upplev hur kul det är med radiostyrt!
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Jamara Porsche GT3 RS RTR 404096 är 270 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
Från Jamara kommer denna radiostyrda bil som passar alla åldrar och kommer att sprida mycket glädje. Med en körtid på 60 minuter får du många stunder av glädje på bara en laddning.
*60 minuters körtid *Elektrisk motor *Skala 1:24
Motorn är elektrisk Porsche GT3 RS har en lång körtid på 60 minuter. Tack vare den långa körtiden kommer du få många roliga ögonblick utan paus. Perfekt för dig som ogillar att vänta på laddningstider!
Idag är lägsta pris på Porsche GT3 RS 270.00 kr. För det priset får du en perfekt produkt att lära dig navigera med!
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Jamara Porsche GT3 RS RTR 404096 |
| Märke | Jamara |
| Typ | Radiostyrda bilar |
Specifikationer | |
| Radiostyrda bilar | Sportbil |
| Montering | Färdigmonterad |
Strömkälla | |
| Körtid | 60.0 min |
| Laddningstid | 210 min |
| Motortyp | Elektrisk |
Mått | |
|---|---|
| Skala | 1:24 |
| Vikt | 174.0 g |
| Bredd | 70.0 mm |
| Höjd | 55.0 mm |
| Längd | 185.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2017-08-07 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .