Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Prova flexibla betalningar med
Alla priser visas exklusive frakt. Just nu finns det inga aktuella butiker som säljer Apple Watch Series 5 Cellular 44mm Stainless Steel Case with Milanese Loop, datan som visas är historiska priser.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Apple Watch Series 5 Cellular 44mm Stainless Steel Case with Milanese Loop |
| Märke | Apple |
| Typ | Smartwatches |
Typ | |
| För barn | Nej |
| Sport | Simning, Löpning, Fitness |
| Serie | Apple Watch Series 5 |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 1.78 " |
| Operativsystem | watchOS |
Funktioner | |
| Egenskaper | Stegräknare, Gyroskop, eSIM, Barometrisk höjdmätare, Trådlös laddning, Kompass, Accelerometer |
| Vattentålig | Ja |
| Vattentålig (klassificering) | 5 ATM (50m), IP68 |
Anslutningar | |
| USB | Nej |
Skärm | |
| Färgskärm | Ja |
| Display-typ | AMOLED |
| Skärmupplösning | 368x448 |
Puls | |
| Pulsmätare | Inbyggd |
Internt | |
| Lagring | 32GB |
Mjukvara | |
| Smartphonekompatibilitet | iPhone |
Processor | |
| Processor | Apple S5 |
| Processorkärnor | 2 |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2019-09-11 |
Design | |
|---|---|
| Material (boett) | Rostfritt stål |
| Färg (boett) | Guld, Svart, Grå |
| Färg (armband) | Guld, Svart, Silver |
| Glastyp | Safir |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Ja |
| Trådlös kommunikation | Wi-Fi, 3G, 4G |
| Navigationssystem | GPS, Galileo, GLONASS |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Strömkälla | |
| Batteriteknologi | Li-ion |
| Typ av batteri | Inbyggt batteri |
| Batteritid | 18.0 tim |
Mått | |
| Tjocklek | 10.7 mm |
| Höjd | 44.0 mm |
| Bredd | 38.0 mm |
| Vikt | 48.0 g |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .