Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Smartwatch
Prova flexibla betalningar med


Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Denver Smartwatch Med Temp Syre Och Hjärtfrekvens är 769 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Denver Smartwatch Med Temp Syre Och Hjärtfrekvens |
| Märke | Denver |
| Typ | Smartwatches |
Typ | |
| För barn | Nej |
| Sport | Cykling, Simning, Triathlon, Multisport, Löpning, Fitness |
| Serie | Denver SW |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 1.4 " |
| Operativsystem | Android, iOS |
Funktioner | |
| Egenskaper | Stegräknare, Blodsyrenivå (SpO2), Sömnavläsning |
| Vattentålig | Ja |
| Vattentålig (klassificering) | IP68 |
Anslutningar | |
| USB | Ja |
Skärm | |
| Färgskärm | Ja |
Puls | |
| Pulsmätare | Inbyggd |
Mjukvara | |
| Smartphonekompatibilitet | Android, iPhone |
Design | |
|---|---|
| Material (boett) | Rostfritt stål |
| Färg (boett) | Vit |
| Färg (armband) | Vit |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
| Trådlös kommunikation | Bluetooth |
| NFC | Nej |
Strömkälla | |
| Batterikapacitet | 180 mAh |
| Batteritid | 120.0 tim |
Mått | |
| Tjocklek | 12.0 mm |
| Bredd | 38.0 mm |
| Vikt | 141.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2025-11-04 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .