Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Du som tar träningen på högsta allvar kanske vill komplettera med ett aktivitetsarmband. Proceduren för anslutning är enkel och bygger på Bluetooth-teknologi.
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Garmin Instinct 2 är 2 290 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 11 jämförda butiker.
Funderar du på att köpa en sportklocka? Det är ett otroligt användbart hjälpmedel för att kunna mäta och optimera dina träningspass. Nu kan du vara helt säker på hur du presterar.
För den som ofta är ute och vandrar i bergen eller i skogen är det viktigt att ha med sig en kompass. Den här sportklockan har en inbyggd sådan, så du kan vara säker på att du går dit du ska. Den inbyggda pulsmätaren hjälper dig att hålla koll på pulsen.
Just nu finns den här modellen att köpa från 2290.00 kronor, men se till att jämföra leveransalternativ och fraktkostnad mellan olika återförsäljare för att hitta det bästa alternativet för dig.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Garmin Instinct 2 |
| Märke | Garmin |
| Typ | Sportklockor |
Typ | |
| För barn | Nej |
| Sport | Cykling, Golf, Simning, Triathlon, Multisport, Löpning, Fitness |
| Serie | Garmin Instinct |
Specifikationer | |
| Skärmstorlek | 0.9 " |
Funktioner | |
| Egenskaper | Stegräknare, Blodsyrenivå (SpO2), Sömnavläsning, Barometrisk höjdmätare, Kompass, Accelerometer |
| Vattentålig | Ja |
| Vattentålig (klassificering) | 10 ATM (100m) |
Anslutningar | |
| USB | Nej |
Skärm | |
| Färgskärm | Nej |
| Display-typ | MIP |
| Skärmupplösning | 176x176 |
Puls | |
| Pulsmätare | Inbyggd |
Internt | |
| Lagring | 32MB |
Mjukvara | |
| Smartphonekompatibilitet | Android, iPhone |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-02-16 |
Design | |
|---|---|
| Material (boett) | Fiberförstärkt polymer |
| Material (armband) | Silikon |
| Färg (boett) | Svart, Grön |
| Färg (armband) | Svart, Grön |
| Glastyp | Gorilla Glass |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
| Trådlös kommunikation | ANT+, Bluetooth |
| NFC | Nej |
| Navigationssystem | GPS, Galileo, GLONASS |
Mått | |
| Tjocklek | 14.5 mm |
| Bredd | 45.0 mm |
| Höjd | 45.0 mm |
| Bredd (armband) | 22.0 mm |
| Vikt | 52.0 g |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .