Prisutveckling
  • NordIT

  • XENPAK Module/10GB Base-LR+Dom Supp

  • Ej i lager

  • 43 234 kr inkl. frakt

    43 071 kr exkl. frakt
  •  Till butik

  • GH Data

  • Cisco 10GBASE XENPAK - XENPAK-mottagar/sändarmodul - SC/PC singel...

  • Ej i lager

  • 43 900 kr inkl. frakt

    43 900 kr exkl. frakt
  •  Till butik

  • Compliq System AB

  • CISCO 10GBASE-LR XENPAK Module with DOM support

  • I lager

  • 47 366 kr inkl. frakt

    47 243 kr exkl. frakt
  •  Till butik

  • Multitronic

  • Cisco 10GBASE XENPAK - XENPAK lähetin-vastaanotin-moduuli - 10GBa...

  • Ej i lager

  • 53 269 kr inkl. frakt

    53 219 kr exkl. frakt
  •  Till butik

  • MrArtur

  • CISCO 10GBASE-LR XENPAK Module with DOM support

  • I lager

  • 56 522 kr inkl. frakt

    56 366 kr exkl. frakt
  •  Till butik

Fler butiker under annonsen

Tips från coachen! Dubbelkolla så att pris och produktinfo stämmer hos e-handlaren innan du köper din Cisco Network Adapter (XENPAK-10GB-LR=).